Program pro školy a školky – motiv ježek

Když jde vaše dítě do školky, nebo školy, dostanete od paní učitelky seznam věcí, které je potřeba zajistit než díte nastoupí. Do školky potřebují děti polštářek, ve škole zase pytlík na přezůvky, na skříňku rozlišovací symbol-oblíbený obrázek, podle kterého si děti lehce najdou svoji skříňku, hrníček, pytlík na přezůvky, polštářek nebo kufřík se svými pomůckami.

Podívejte se v našem videu na sadu pro předškoláky a školáky s motivem ježka.

Program pro školy a školky – motiv ježek

Ve videu máte možnost vidět jednu z mnoha sad, která je určená pro holky i kluky.

Každé dítě dostane ve školce nebo škole skříňku, kterou si označí rozlišovacím symbolem, aby si dítě skříňku lehce našlo po celou dobu docházky. Dítě si bude symbol pamatovat a bude se podle něj orientovat.

Připravili jsme pro Vás samolepky různých velikostí. Mohou být i omyvatelné a lze si je nalepit tam, kde je momentálně potřeba, například na skříňku, kufřík, hrníček, školní sešity či jiné pomůcky.

Samolepka s rozlišovacím symbolem je ve dvou variantách. Klasická papírová nebo vodě-odolná a omyvatelná samolepka. Takže ji můžete použít všude tam, kde je potřeba povrch omývat a čistit.

Pytlík na přezůvky děti potřebují jak ve školce, tak ve škole. Proto jsme pro Vás připravili i pytlík se stejným rozlišovacím symbolem, aby se dítě lehce orientovalo i v šatně a snadno poznalo právě ten svůj pytlík.

 

Polštářek se stejným motivem má lehce snímatelný povlak, nemusí se žehlit a velikost je 40x40cm nebo 40x60cm.

 

Více motivu naleznete v naší široké galerii na našem eshopu: www.pupino.cz

V příštím příspěvku Vám ukážeme magnetickou tabulku. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *