Program pro školy a školky – motiv kočárek

Když jde vaše dítě do školky, nebo školy, dostanete od paní učitelky seznam věcí které je potřeba zajistit než díte nastoupí. Do školky potřebují děti polštářek, ve škole zase pytlík na přezůvky, na skříňku rozlišovací symbol-oblíbený obrázek, podle kterého si děti lehce najdou svoji skříňku, hrníček, pytlík na přezůvky, polštářek, nebo kufřík se svými pomůckami.

Podívejte se v našem videu na sadu pro předškoláky a školáky s motivem kočárku.

Program pro školy a školky – motiv kočárek

Ve videu máte možnost vidět jednu z mnoha sad, která je určená pro holčičky.

 

První co malé dítě uvidí ve školce je skříňka, a aby si dítě skříňku lehce našlo, je označená symbolem, který si po celou dobu docházky dítě bude pamatovat a bude se podle něj orientovat.

Připravili jsme pro Vás samolepky různých velikostí. Mohou být i omyvatelné a lze si je nalepit tam kde je momentálně potřeba, například na skříňku, na kufřík, na hrníček, na školní sešity, …

Klasická samolepka s rozlišovacím symbolem

Vodě-odolná a omyvatelná samolepka s rozlišovacím symbolem, takže ji můžete použít všude tam kde je potřeba povrch omývat a čistit.

 

Pytlík na přezůvky děti potřebují jak ve školce, tak ve škole. Proto jsme pro Vás připravili i pytlík se stejným rozlišovacím symbolem, aby se díte lehce zorientovalo i v šatně a snadno poznalo právě ten svůj.

 

Polštářek se stejným motivem má lehce snímatelný povlak, nemusí se žehlit a velikost je 40x40cm, nebo 40x60cm.

 

Více motivu naleznete v naší široké galerii na našem eshopu: www.pupino.cz

Příštím příspěvku Vám ukážeme sadu pro kluky s motivem ježka. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *